Blog Haberler Blog Haberler

Elektral İş Güvenliği Otomatı İzmir İSG Zirvesinde Sergileniyor

0 Comments
8174
21 Oct 2016

ENDÜSTRİ 4.0’ A TÜRK KATKISI

İŞ VE İŞÇİ GÜVENLİĞİNDE İNOVATİF ÇÖZÜM

FABRİKALARDA İŞ GÜVENLİĞİNE YÜKSEK TEKNOJİLİ ÇÖZÜM

A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANINDAN, %100 TÜRK MALI GÜVENLİK OTOMATI

Elektral A.Ş, Türkiye’de bir ilke imza atarak, iş ve işçi otomatları üretimine başladı. Dünyada sadece sayılı firmaların ürettiği ve Ülkemize ithal edilen bu Tam Otomatik Hizmet Otomatları, İzmir merkezli Elektral tarafından artık Türkiye’de üretilmeye başlandı.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Elektral A.Ş, 1978 yılından bu yana inovatif ve yüksek teknolojili ürünler üretmekte. Kahve, Bisküvi gibi ürünleri satan satış otomatlarının yanında, “ dışa bağımlılığa son” sloganıyla iş ve işçi güvenliği otomatları ile Ülkemizde kanayan yara olan iş kazalarına karşı da önlem alınmış olacak.

Elektral A.Ş. başkan yardımcısı, Dr. Erdem Dinçsoy (elo.müh).; bu konuda üretim yapan Türkiye’de ilk ve tek firma olduklarını belirterek, “Türkiye iş kazalarında Avrupa Birincisi, bunu ürettiğimiz İŞÇİ GÜVENLİĞİ otomatları ile indirmeye yardımcı olacağız” dedi. Cihazın teknik özellikleri hakkında da bilgi sunan Dinçsoy “Büyük fabrikalarda personeller kişisel koruyucu donanım malzemelerini fabrika kartlarıyla alabilecekleri, limitlemelerin ve raporlamanın yapılabileceği, modern çözüm üreten akıllı makineler ürettik” dedi.

ENDÜSTRİ 4.0’IN BİR HALKASI OLACAĞIZ

Aynı zamanda A sınıfı iş güvenliği uzmanı da olan Dr. Erdem Dinçsoy, üretim sektöründeki önemli endüstriyel devrimlere bir Türk firmasının da katkı sağlayacak olmasını altını çizerek “Endüstri 4.0 ile dünyanın ileri devletleri birbiri ile yarışıyor, biz de Türkiye’den çıkan ileri teknoloji üretim firması olarak bu zincirde bir halka olmak istiyoruz” dedi.

BİRİM KİLOGRAM DEĞERİ EN YÜKSEK İHRACATI GERÇEKLEŞTİREN FİRMA, ELEKTRAL

Global büyümenin bayii kanalıyla olacağına inandıklarını belirten Dinçsoy “Geçen hafta bayii toplantımız vardı. Türkiye’de ilan edilen OHAL’e rağmen Rusya, Yunanistan, İspanya ve Kıbrıs ve yurtiçinden 40 bayimiz katıldı” diye konuştu. Kapı dedektörü ve satış otomatı imalatları ile inovasyon birincilik ödülü ve ihracatın yıldızı birincilik ödülleri alan, halihazırda 60 Ülkeye ihracat yaptıklarını belirten Dinçsoy, sözlerini şöyle sürdürdü:  “Biz 40 yıldır, intensif mühendislik ve arge kadromuz ile bölgemizin en eski ve en yüksek birim kilogram değere sahip ihracatını yapan firmasıyız. Hedefimiz, Ülke hedeflerimize ulaşabilme adına her zaman en kaliteliyi, en ekonomik mal edip, insanlığa faydalı, doğaya dost cihazlar üretip, ihraç etmek, Ülkemize katma değer yaratmaktır”

Önümüzdeki dönemde çıkaracakları bir ürüne de değinen Dinçsoy, 2017 yazında kullanıcılar dondurmalarını, Elektral Dondurma Otomatına para atarak otomatik alabileceklerini belirtti.

0.0
Publishing date: 07 October 2020 04:13 PM
releated news / blog / article: ELEKTRAL A.Ş. TEKNOLOJISI ILE DIJITAL DÜNYADA DIJITAL SATIŞ & HIZMET AYRICALIĞI… Elektral Korona Virüsüne Önlemler Makam Odalarında Gizli Dedektör | Elektral Hürriyet Gazetesi Yenigün Gazetesi | Elektral Haberi Elektral EuVend 2019 Fuarında Elektral İdef Savunma Fuarı 2019'da Elektral Securitex 2019'da Elektral Security Essen 2018 Fuarı'nda İzmir Çikolata & Tatlı Festivali Elektral 40. Yılını Kutladı
isg fuar

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak

kapı dedektörü

Türkiye'nin güvenlik metal dedektörleri ve otomatik satış makineleri konusunda tecrübeli firması. Kapı dedektörü, atıştırmalık otomatlar, kahve otomatları Elektral'de.

Kapı Dedektörü elektral.com.tr'de. Kapı Dedektörü modelleri, kapı dedektörü, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatları elektral.com.tr'de sizi bekliyor!

Kapi Tipi Metal Dedektörü Ve Satış Otomatları Üreticisi

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi M. Kemal. Atatürk Blv. No: 23-25 35620 Çiğli  İzmir/Türkiye
+90 232 376 7300
+90 232 376 7030
  • Hukuki Şartlar   Genel Satış Teslim ve Garanti Şartları           İade Şartları         Ödeme-Teslimat        Gizlilik Guvenlik          Aydınlatma Metni       Saklama İmha Politakası   

    kapı tipi üst arama dedektörü