Blog Haberler Blog Haberler

Eşkal belirleyen x-ray Cihazı Üretti

0 Comments
6756
07 Nov 2015
Elektral Güvenlik Otomat Üreticisi

İzmir'de faaliyet gösteren Elektral Elektromekanik'in eşkâl belirleyen x ray cihazı, meydana gelen olaylarda robot resme ihtiyaç bırakmayacak. Cihaz Erbil, Viyana, Bangladeş gibi havalimanlarında kullanılmaya başlandı. "ThruScan" adı verilen cihaza ileriki dönemde, aranan şahısları polise bildirme özelliğinin de eklenmesi planlanıyor. 

Yeşil Ar-Ge ve inovasyona yönelen KOBİ'ler, büyük başarılara imza atıyor. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde (İAOSB) faaliyet gösteren Elektral Elektromekanik AŞ, yüksek hassasiyetli kapı tipi metal dedektörü (x ray) üretti. Cihaz,üzerinde bulunan kamera ile geçenlerin fotoğrafını ve görüntüsünü çekerek eşkâlini belirliyor. Yer ve zamanını da kaydeden cihazın, meydana gelen bir olayda robot çizime gerek kalmadan veri tabanına ulaşılarak eşkâl alınabiliyor. “ThruScan” adı verilen cihaz, suçluların veya arananların yakalanması konusunda da büyük kolaylık sağlayacak. Elektral Elektromekanik AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Erdem Dinçsoy, dünyanın en büyük üç metal dedektör üreticisinden biri olduklarını belirterek, eşkâl belirleyen kapı tipi metal dedektörünü 16 ay süren bir Ar-Ge ve inovasyon çalışması sonucu ürettiklerini söyledi. Dinçsoy, cihazın güvenliği yüksek olan bölgelerde ve birçok havalimanında kullanılmaya başlandığını belirtti.

0.0
Publishing date: 07 October 2020 04:15 PM
bomba silah dedektörü dedektör el dedektörü geçit dedektörü güvenlik kapı dedektörü multizone metal dedektörü thruscan

Henüz yorum yok...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak

kapı dedektörü

Türkiye'nin güvenlik metal dedektörleri ve otomatik satış makineleri konusunda tecrübeli firması. Kapı dedektörü, atıştırmalık otomatlar, kahve otomatları Elektral'de.

Kapı Dedektörü elektral.com.tr'de. Kapı Dedektörü modelleri, kapı dedektörü, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatları elektral.com.tr'de sizi bekliyor!

Kapi Tipi Metal Dedektörü Ve Satış Otomatları Üreticisi

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi M. Kemal. Atatürk Blv. No: 23-25 35620 Çiğli  İzmir/Türkiye
+90 232 376 7300
+90 232 376 7030
  • Hukuki Şartlar   Genel Satış Teslim ve Garanti Şartları           İade Şartları         Ödeme-Teslimat        Gizlilik Guvenlik          Aydınlatma Metni       Saklama İmha Politakası   

    kapı tipi üst arama dedektörü