• FILE_3EF210-0E944E-28501B-E746D2-04F428-B38920.png

  Güvenlik Metal Dedektöründe Devrim

  ThruScan Yeni sX-i

 • FILE_354E29-5B522C-A6292D-93A5C2-BE0A38-88742F.png

  Otobüs Su Otomatı

  aqua-vend

 • FILE_B2C17C-8CCD18-B6F4E8-71EF95-AD73AA-A9AA46.png

  40 Yıllık Deneyim

  Yüksek Teknoloji

 • FILE_71A06E-50A433-CEDB7A-72E845-F644B8-568810.png

  Üstün Soğutma Kapasiteli

  dondurma otomatı

Türkiyenin Kapi Dedektörü, Satış Otomatları Tek Üreticisi Elektral. Dün, Bugun,Yarın Ve Hep Sizinle 1978'den Beri.....Sıcak içecek otomatları, Soğuk içecek otomatları, Çay Kahve Otomatı, Yiyecek içecek otomatı Ürettiğimiz Ürünlerimizle 7/24 Çalışan Makineleri Uygun Fiyatlarla Hizmetinize Sunuyoruz.

Üst Arama Dedektörü 

Elektral A.Ş, 1978 yılında kurulmuş olup, 40 yılı aşkın süredir üretim bilgi ve deneyimi ile bugün 20.000 m² kapalı alanda üretim yapan, Ortadoğu’nun en büyük üretim tesisine sahip, milli bir fabrikadır.

GÜVENLİK METAL DEDEKTÖRLERİ (Kapı Tipi Metal Dedektörü, kapı dedektörü, üst arama dedektörü, el tipi metal dedektörü, ayak dedektörü, silah dedektörü, manyetik metal dedektörleri) 

Giriş güvenliğinde kullanılan ThruScan  üst arama dedektörü, geçit tipi metal detektörleri; bugün Anıtkabir, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Milli Savunma Bakanlığının tüm nizamiyeleri; sınır karakolları, Tüm vergi dairelerinde yıllardır başarıyla çalışmaktadır. Emniyet, Devlet Hava Meydanları ve Milli Savunma Bakanlığı muayenelerinden geçmiş, ECAC European Civil Aviation Conference Standard 2 Document 30  standartlarına uygun üretilen, NIJ 0601.02 en küçük obje testlerini dahi başarı ile geçebilen en üst segment metal detektörleridir. Elektral ThruScan Metal Dedektörleri yüksek hassasiyetli üst arama sağlar.

ThruScan Üst Arama Dedektörleri - Kapı Dedektörü

Üst arama dedektörü alırken öncelikle nerede kullanacağınız önemlidir. ThruScan kapı dedektörü ve el dedektöründe geniş seçim olanağı sunar: Kapı Dedektöründe 7 farklı model ve el dedektöründe 4 farklı model ile yerin stratejik konumuna en uygun cihazı seçebilirsiniz. Ekonomik dedektör arıyorsanız Uzakdoğu’dan daha ekonomik, yüksek kalitede dedektör arıyorsanız, Amerikan ve İtalyan malı üst arama cihazlarından daha iyi alternatif yüksek hassasiyetli üst arama sağlayan  ThruScan üst arama dedektörüdür


Dedektörde TEK Üretici

Sunduğumuz Yeniliklerle Güvenlik Kapı Dedektörü, Satış Otomatları konusunda sektörün öncüsü ve 40 yıllık üreticisiyiz.

     
ArGe ve İnovasyon

Sürekli kendini geliştiren 2014 yılında Ar-Ge ve İnovasyon BİRİNCİLİK Ödülü Alan güçlü ARGE yapısı olan Üreticiyiz. 

Kalite, Ekonomi & Deneyim

Firmamız 60’ı aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmekte olup, üretimlerimizin yaklaşık %65’i ihraç edilmektedir

Satış Sonrası Hizmet

Tüm ürünlerimizin 2 ya da 3 yıl garanti kapsamı & Türkiye'nin her bölgesine hızlı satış sonrası hizmetleri bulunmaktadır.

Satış Otomatları 

OTOMATİK SATIŞ MAKİNELERİ (Atıştırmalık Otomatlar, Soğuk İçecek, Sıcak İçecek, Kahve Çay Otomatları)

Konusunda Türkiye'nin ilk ve tek üretim yapan kurumsal fabrikasıyız. İnovasyon birincilik ödüllerimiz, vergi ödeme, Ar-Ge, istihdam ödüllerimiz ile ülkemize sürekli katma değer sağlamaktayız.

EVA_member_logo 2019Bisküvi satış makinesi, çay kahve otomatı, sıcak içecek otomatları, soğuk sıcak içecek dispenserleri  ile müşterilerimiz otomatlara sahip olmakta, kiralama yapmadan, ucuz kahve otomatına sahip olup, kısa sürede cihazlarını amorti etmektedirler. İkinci el satış otomatı almaya gerek duymadan, siz de kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Kahve Dispenserlerimiz (horeca tipi) bugün Jacobs gibi firmalara 3000 adetin üzerinde satılmış olup, en seçkin yerlerde hizmet vermektedirler.    

Tru-VEND SATIŞ OTOMATLARI - YİYECEK İÇECEK OTOMATLARI                                                       

Satış Otomatları konusunda dünyadaki en son yeniliklere adapte olabilen, geliştirilmeye uygun modüler yapıda, kendi ana kartını ve parçalarını kendi üretebilen, saç halinde giren metalin, yüksek teknolojili ürün olarak çıktığı Ortadoğu’nun en büyük üretim tesisine sahip olan Elektral, dünyada geçerli MDB-Executive başta olmak üzere bütün haberleşme protokolleri ile çalışabilen, yüksek performanslı mikroişlemcileri ile temassız kredi kartı, kağıt para, bozuk para personel kartlarıyla çalışabilen cihazlar üretmekte, bugün başta bu otomatların mucidi olarak bilinen İtalya dahil olmak üzere pek çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

kapı dedektörü

Türkiye'nin güvenlik metal dedektörleri ve otomatik satış makineleri konusunda tecrübeli firması. Kapı dedektörü, atıştırmalık otomatlar, kahve otomatları Elektral'de.

Kapı Dedektörü elektral.com.tr'de. Kapı Dedektörü modelleri, kapı dedektörü, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatları elektral.com.tr'de sizi bekliyor!

Kapi Tipi Metal Dedektörü Ve Satış Otomatları Üreticisi

Boy dedektörü için sektörde ve gündelik hayatta değişik tabirler kullanılmaktadır: Genellikle boy dedektörü,  manyetik kapı dedektörü, silah dedektörü, duyarlı kapı, xray kapı, geçit tipi metal dedektörü, metal kapı dedektörü, kapı tipi metal arama dedektörü, kapı tipi üst arama dedektörü gibi tabirler kullanılmaktadır.

Sektörde birçok tedarikçi vardır. Bunlar 3 ana grupta sınıflandırılabilir. Üretici, İthalatçı ve İthalatçılar da kendi içinde 2 ye ayrılır: Avrupa ve USA orijinli, Uzakdoğu orijinli.

Kaliteli bir  kapı dedektörü almak için özelliklerin iyi kıyaslanması gereklidir. Bu özelliklerden sonra satış sonrasında firmanın bilinirliği ve büyüklüğü de önemlidir. Alınan bir kapı tipi metal dedektörü en az 7 sene kullanılacaktır. Dolayısıyla ayrılan bütçenin bu yönde değerlendirilmesi gerekir.

Ülkemize uzakdoğudan ithal edilen bazı boy dedektörleri, 250 $’a alınıp, burada 800 – 1000 $ fiyata satılmaktadır.  Kapı dedektörünün fiyatını değerlendirirken mutlaka satış sonrası hizmeti de sorgulayınız. Ülkemizde bir öok manyetik kapı dedektörü sadece görüntü olarak kullanılmakta, ödenen ücretin karşılığı alınamamaktadır.

Avrupa ve Usa orijinli  güvenlik metal dedektörleri ise 1500 $ ve 4500 $ aralığında alınıp, kar eklenerek son kullanıcılara satılmaktadır. Metal dedektör fiyatları araştırılırken mutlaka karşılaştırma tabloları da temin edilmelidir.

Yerli üretim kapı tipi metal üst arama dedektörleri hem fiyat, hem de özellikler olarak üstündür. Dünyanın birçok ülkesine dedektör ihracatı Ülkemizden gerçekleştirilmektedir. Projenize, adetlere, modele bağlı olarak Dedektör Fiyat Listesi bizden temin edebilirsiniz.

Kapı tipi metal dedektörleri fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi M. Kemal. Atatürk Blv. No: 23-25 35620 Çiğli  İzmir/Türkiye
+90 232 376 7300
+90 232 376 7030
 • Genel Satış Teslim ve Garanti Şartları           İade Şartları         Ödeme-Teslimat        Gizlilik Guvenlik   

  kapı tipi üst arama dedektörü